KONST / Litografier / Färglitografi 7528419

nr 752 8419

Färglitografi

Olle Frank-Zén, nyckel, signerad 142/175, 62x47, oramad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 april 2012
kl 17:55:49

9/4 13:26:30 1      Vinnande bud